SHKODRAONLINE1.UCOZ.CO.UK MIRSEVINI !!!
Monday, 2024-05-20, 7:15 PM
Site menu
ora aktuale
Calendar
«  May 2024  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
web worth
weather shkoder
antar ne linje
Online Users
moti live
termetet e fundit
ora news
OROSKOPI I DITES NE SHKODRAONLINE117 / 05 / 2013
Dashi
Jeta juaj në çift do ketë vështirësi sot. Të shumta do jenë debatet që do lindin ndërmjet jush dhe partnerit dhe kjo iu bën të ndiheni keq.
17 / 05 / 2013
Demi
Në momente euforie i keni bërë disa premtime partnerit. Mbajini ato nëse nuk doni që të lindin konflikte. Beqarët do qëndrojnë pas familjes.
17 / 05 / 2013
Binjakët
Ditë e bukur dhe me momente të lumtura për të dashuruarit. Shfrytëzojini orët që do kaloni pranë partnerit për t’i treguar pakënaqësitë.
17 / 05 / 2013
Gaforrja
Sot do e shijoni në pafundësi lidhjen që keni krijuar dhe do ndiheni me fat që keni atë person pranë. Përgatituni edhe për ndonjë surprizë.
17 / 05 / 2013
Luani
Në jetën tuaj në çift nuk do jeni shumë shprehës dhe kjo bën që ambienti të mos jetë aq i ngrohtë. Beqaret do ndihen të vetmuar sot.
17 / 05 / 2013
Virgjëresha
Sot të gjitha ata që janë në çift do të bëhen "skllevër” të një dashurie pasionante. Emocionet do arrijnë kulmin gjatë orëve të vona të natës.
17 / 05 / 2013
Peshorja
Jeta në çift do jetë shumë më e bukur sesa ju e mendonit sot. Të dy do jeni shumë të qetë dhe do bëni gjithçka me kujdes dhe me maturi.
17 / 05 / 2013
Akrepi
Asgjë e rëndësishme dhe e veçantë nuk do ndodhë sot në jetën tuaj në çift. Do i zgjidhni nga pak mosmarrëveshjet që keni me partnerin.
17 / 05 / 2013
Shigjetari
Nëse kohët e fundit lidhja juaj me partnerin nuk ka qenë e fortë dhe ka pasur mosmarrëveshje, sot gjërat do fillojnë të stabilizohen nga pak.
17 / 05 / 2013
Bricjapi
Të dy me partnerin do jeni të gatshëm për çmenduri të vogla në çift sot. Ka kohë që rutina po mbizotëron lidhjen tuaj dhe duhet ndryshuar.
17 / 05 / 2013
Ujori
Nëse jeni në çift duhet të mundoheni t’i shprehni pak më tepër ndjenjat sot. Vërtet e doni shumë partnerin, por duhet ta tregoni këtë.
17 / 05 / 2013
Peshqit
Sot nuk do tregoheni të disponueshëm ndaj partnerit dhe kjo sjell probleme. Bëni kujdes me kokëfortësinë dhe mungesën e tolerancës.


SHKODRAONLINE1 JU DESHIRON FAT CDO DITE NE JETEN TUAJ!!! added by LINDI TR
shkodraonline1
testing
kembimi valutor
mp3 music
muzike e zgjellur by shkodraonline1
shkodraonline 1 ju deshiron argetim te pafund!!
love test

zgjille radion
dub techno radio
Site friends
 • Create a free website
 • Online Desktop
 • Free Online Games
 • Video Tutorials
 • All HTML Tags
 • Browser Kits
 • ...
  Section categories
  videoklipe shqiptare [0]
  live score [1]
  rezultate direkte